Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Анемија

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на IRON 50 mg x 60 обложени таблети

  IRON 50 mg x 60 обложени таблети

  IRON (ЖЕЛЕЗО) 50 mg се ослободува постепено во дигестивниот систем за да помогне во спречување или лекување на анемија предизвикана од недостаток на железо и помага при формирањето на црвените крвни клетки.
  668,00 ден
  Слика на DOC IRON ADVANCED X 60 TBL

  DOC IRON ADVANCED X 60 TBL

  Doc Iron Advanced напредна формула со висока содржина на железо, збогатена со витамини Б2, Б6, Б12, фолна киселина и витамин Ц. За поддршка на хематопоеза, за високо ниво на енергија во организмот и нормална функција на имунитетниот систем
  1.060,00 ден
  Филтри Close
  Min: 668,00 ден Max: 1.060,00 ден
  ден668 ден1060