Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Виталност,енергија

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ORTHOMOL SPORT (вијали+ таблети + капсули)

  ORTHOMOL SPORT (вијали+ таблети + капсули)

  Orthomol® Sport е граничен прозивод за подршка на физичкиот перформанс, издржливост и регенерација. Содржи балансирана комбинација на микронутриенти за физички активни лица есенцијални за оптимизиран перформанс. Магнезиум и калциум придонесуваат за нормална функција на мускулите. Б витамините и различните минерали придонесуваат за нормален енергетски метаболизам. Содржи L-карнитин, коензим Q10 и омега-3 масни киселини. Пакување за 30 дена. 1 дневна доза се состои од 1 вијала (течност спремна за пиење) од 20 ml и 1 таблета/1 капсула (1,6gr)
  4.100,00 ден
  Слика на MAX MEDICA B12 NEURO MAX caps. x30

  MAX MEDICA B12 NEURO MAX caps. x30

  НЕУРО-МАКС КАПСУЛИ.
  540,00 ден
  Слика на DOC BETA GLUCANS X 60 TABL

  DOC BETA GLUCANS X 60 TABL

  Doс Beta Glucans додаток во исхрана со Бета глукани 1 и 3 (од квасец) добиен од клеточниот зид на квасец со висока концентрација 250 mg во една таблета
  750,00 ден
  Слика на SPIRULINA NIGRITA X 120 TABL

  SPIRULINA NIGRITA X 120 TABL

  ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА, ЧИСТА ОРГАНСКА СПИРУЛИНА 100%, БЕЗ ЈОД. ЗА ВОЗРАСНИ ЛИЦА СО АКТИВЕН ЖИВОТЕН СТИЛ . СОДРЖИ ПРОТЕИНИ, ВИТАМИНИ, АНТИОКСИДАНСИ И ГАМА ЛИНОЛЕИНСКА К-НА.
  945,00 ден
  Филтри Close
  Min: 540,00 ден Max: 4.100,00 ден
  ден540 ден4100