Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Витамини и минерали за деца

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ORTHOMOL Junior C Plus x 90 таблети за џвакање

  ORTHOMOL Junior C Plus x 90 таблети за џвакање

  Orthomol® Immun junior C plus е граничен производ, кој содржи комбинација на микронутритиенти соодветни за деца за подршка на имуниот систем. Витамини, фитонутриенти и елементи во трагови за менаџирање на чести рекурентни инфекции кај деца постари од 4 години. Пакување за 30 дена. Пакување со 90 таблети за џвакање со вкус, организирани во 30 пакетчиња кои содржат по 3 таблети за џвакање (=дневна доза)
  2.400,00 ден
  Слика на LIQUID VITAMIN D-3 400IU per 4 drops 59ml

  LIQUID VITAMIN D-3 400IU per 4 drops 59ml

  NOW® Vitamin D-3 го обезбедува овој клучен витамин во високо апсорблива течна форма на маслен раствор.Полезности:Посилен имун систем,поздрава кожа и коса,посилни коски,подобра состојба на забите,зголемена енергија и концентрација,подобро расположение.
  735,00 ден
  Слика на MAX MEDICA BABY D3 twist off caps. x30
  Филтри Close
  Min: 245,00 ден Max: 2.400,00 ден
  ден245 ден2400
  Категории