Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Здравје и убавина

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ORTHOMOL BEAUTY x7 вијали

  ORTHOMOL BEAUTY x7 вијали

  Orthomol® Beauty е додаток во исхраната со значајни микронутриенти за кожата, косата и ноктите. Иновативната комбинација на колаген, хијалуронска киселина и фитамин-Q-10 комплекс има двоен ефек. Прво се обезбедуваат соодветни нутриенти за кожата и сврзното ткиво со што се обновува еластичноста, затегнатоста и хидратацијата. Второ, колагенските пептиди од Orthomol Beauty ги стимулираат фибробластите да продуцираат зголемена количина на колаген.
  1.500,00 ден
  Слика на ORTHOMOL BEAUTY x30 вијали

  ORTHOMOL BEAUTY x30 вијали

  Orthomol® Beauty е додаток во исхраната со значајни микронутриенти за кожата, косата и ноктите. Иновативната комбинација на колаген, хијалуронска киселина и фитамин-Q-10 комплекс има двоен ефек. Прво се обезбедуваат соодветни нутриенти за кожата и сврзното ткиво со што се обновува еластичноста, затегнатоста и хидратацијата. Второ, колагенските пептиди од Orthomol Beauty ги стимулираат фибробластите да продуцираат зголемена количина на колаген.
  4.950,00 ден
  Филтри Close
  Min: 1.500,00 ден Max: 4.950,00 ден
  ден1500 ден4950