Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Лаксативи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ALKALAX - TAB 5mg x 20 гастрорезистентни таблети

  ALKALAX - TAB 5mg x 20 гастрорезистентни таблети

  АЛКАЛАКС-ТАБ е лаксатив со локално дејство кој нежно ги стимулира мускулите на дебелото црево. Ова доведува до брзо олеснување на опстипацијата, помагајќи му на телото да го врати својот вообичаен ритам.
  0,00 ден
  Филтри Close
  Категории