Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Памтење и концентрација

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на DOC OMEGA-3 X 30 CAPS

  DOC OMEGA-3 X 30 CAPS

  Doc Omega 3 содржи висока концентрација на природни Омега 3, со особено висока концентрација на најважните масни киселини EPA (Eicosapentaenoic Acid) и DHA (Docosahexaenoic Acid), во оптимална чиста и потентна форма. Овие два типа на масни киселини најчесто се присутни во помрсниот вид на риба како на пример лосос, сардина или скуша.
  439,00 ден
  Филтри Close