Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Покачени маснотии во крв

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на DOC OMEGA-3 X 30 CAPS

  DOC OMEGA-3 X 30 CAPS

  Doc Omega 3 содржи висока концентрација на природни Омега 3, со особено висока концентрација на најважните масни киселини EPA (Eicosapentaenoic Acid) и DHA (Docosahexaenoic Acid), во оптимална чиста и потентна форма. Овие два типа на масни киселини најчесто се присутни во помрсниот вид на риба како на пример лосос, сардина или скуша.
  439,00 ден
  Слика на DOC OMEGA 3-6-9 X 30TABL

  DOC OMEGA 3-6-9 X 30TABL

  Doc Omega 3 6 9 e премиум мешавина од Омега 3, 6 и 9, есенцијални масни киселини кои се добиени од рибино, ленено и сончогледово масло. Овие есенцијални масти се потребни за неколку физиолошки функции и треба да бидат дел од нашата исхрана, бидејќи телото не може да ги прави самостојно.
  315,00 ден
  Слика на SPIRULINA NIGRITA X 120 TABL

  SPIRULINA NIGRITA X 120 TABL

  ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА, ЧИСТА ОРГАНСКА СПИРУЛИНА 100%, БЕЗ ЈОД. ЗА ВОЗРАСНИ ЛИЦА СО АКТИВЕН ЖИВОТЕН СТИЛ . СОДРЖИ ПРОТЕИНИ, ВИТАМИНИ, АНТИОКСИДАНСИ И ГАМА ЛИНОЛЕИНСКА К-НА.
  945,00 ден
  Филтри Close
  Min: 315,00 ден Max: 945,00 ден
  ден315 ден945