Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Пребиотици

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на INULIN прашок 227g

  INULIN прашок 227g

  Инулин-Пребиотска дигестивна поддршка.Инулинот, фруктоолигосахарид (ФОС), е растворливо пребиотичко влакно кое неразградено стигнува до дебелото црево каде се разложува.Полезности:Поддршка на цревната микрофлора,Поддршка при кандида и ги чисти цревата,Поддршка на здравјето на дебелото црево,Спречува опстипација,За подобар имунитет.
  1.185,00 ден
  Филтри Close
  Категории