Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Препарати за болно грло

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ESI PROPOLGOLA SPRAY 20ml

  ESI PROPOLGOLA SPRAY 20ml

  3% безалкохолен раствор на прополис со арома на мента, при воспаленија во усната шуплина, грлото и при афти
  270,00 ден
  Слика на ESI PROPOLGOLA FORTE SPRAY 20ml

  ESI PROPOLGOLA FORTE SPRAY 20ml

  Концентриран хидроалкохолен спреј на база на прополис, стандардизиран на минимум 12% галангин и есенцијално масло од нане. При воспаленија на устата, болно грло, афти.
  285,00 ден
  Слика на MAX MEDICA ANGINAL MAX JUNIOR 20mL SPRAY

  MAX MEDICA ANGINAL MAX JUNIOR 20mL SPRAY

  СПРЕЈ ЗА ГРЛО.
  355,00 ден
  Слика на MAX MEDICA ANGINAL MAX SENIOR 30mL SPRAY

  MAX MEDICA ANGINAL MAX SENIOR 30mL SPRAY

  СПРЕЈ ЗА ГРЛО.
  270,00 ден
  Филтри Close
  Min: 270,00 ден Max: 355,00 ден
  ден270 ден355
  Категории