Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Пробиотици

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ACIDOPHILUS 4x6 x 60 капсули

  ACIDOPHILUS 4x6 x 60 капсули

  Здравиот дигестивен систем е основа на доброто здравје.6 вида пробиотици со 4 милијарди активни цревни бактерии во 1 капсула.Создаден со природна ферментација.Збогатен со концентрирани фруктоолигосахариди (FOS) кои го помагаат растот на добрата микрофлора во цревата.
  1.320,00 ден
  Филтри Close
  Категории