Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Релаксација и ноќен одмор

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на MELATONIN PURA x 120 микротаблети

  MELATONIN PURA x 120 микротаблети

  Мелатонинот допринесува за да се намали времето кое е потребно за да настане сон и да се олесни ефектот од џет-лет. Делува како инфламаторен суспресор и супресор на оксидативен стрес. Поради овие ефекти има импликација во патогенезата на COVID-19.
  290,00 ден
  Слика на MELATONIN FAST PURA x 30 ленти

  MELATONIN FAST PURA x 30 ленти

  Диетески додаток корисен за подобрување на физиолошкиот одмор и регулирање на ритамот сон/будност. Корисен при несоница предизвикана од промена на временски зони или недостаток на оваа природна состојка во организмот.
  436,00 ден
  Слика на MELATONIN PURA x 30 микротаблети

  MELATONIN PURA x 30 микротаблети

  Диетески додаток корисен за подобрување на физиолошкиот одмор и регулирање на ритамот сон/будност. Корисен при несоница предизвикана од промена на временски зони или недостаток на оваа природна состојка во организмот. Делува како инфламаторен суспресор и супресор на оксидативен стрес. Поради овие ефекти има импликација во патогенезата на COVID-19.
  168,00 ден
  Филтри Close
  Min: 168,00 ден Max: 436,00 ден
  ден168 ден436