Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Уринарен тракт

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ESI CRANBERRY CYST X16 KESI

  ESI CRANBERRY CYST X16 KESI

  Природно решение за добросостојба на уринарниот систем. Диетески додаток со титрирани екстракти од брусница, мечкино грозје, златица и зелен чај.Екстрактот од брусница ја помага функцијата на уринарните патишта и дренажата на телесните течности.Екстрактите од мечкино грозје и златица помагаат за добрата физиолошка состојба на уринарните патишта и го зајакнуваат нашето тело против надворешни влијанија.Екстрактот од зелен чај помага за излачување на вишокот течности.
  560,00 ден
  Слика на UROCIST X 15 Tabl.

  UROCIST X 15 Tabl.

  Уроцист-за заштита од циститис и инфекции на уринарен тракт. Состав: Д-маноза, екстракт од сув лист од мечкино грозје, сув екстракт од плод од боровинка, бета-глукан, целулоза, калциум фосфат, карбоксиметилцелулоза, магнезиум соли на масни киселини.
  583,00 ден
  TRIMEKS D-MANNOSE cps120x500mg

  D-MANNOSE 500mg x 120 капсули

  Д-маноза-Поддршка при инфекции предизвикани од бактеријата Escherichia Coli.100% природен производ, ефикасен како антибиотик, без нус појави, Поддршка при уринарни инфекции,Поддршка при циститис,При инфекции на бубрезите,Поддршка при циститис поврзан со полови односи
  2.476,00 ден
  Слика на DOPELHERZ brusnica+tikvax30cap

  DOPELHERZ brusnica+tikvax30cap

  Капсули кои во својот состав имаат екстракт од брусница и семе од тиква, како и витамин Ц и селен кои ја помагаат нормалната функција на имунолошкиот систем.Идеално решение за уринарни инфекции и воспаленија како и при проблеми со простата.
  659,00 ден
  Филтри Close
  Min: 560,00 ден Max: 2.476,00 ден
  ден560 ден2476