Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  AGE PROTECT MULTI-ACTION CREAM 40ml

  Производител: URIAGE
  Крема против брчки за нормална до сува кожа.Кремата и дава сјај на кожата и ја штити од надворешни штетни влијанија (УВ зраци,загадување),стрес,замор и стареење.Содржи комбинација на активни компоненти (ретинол,хијалуронска киселина,растителни екстракти и витамини) кои допринесуваат за видливо намалување на брчките,намалување на загубата на цврстина на кожата,намалување на појавата на кафени дамки.Збогатен е со навлажнувачки активни состоки кои доведуваат до хидрирање на кожата и до зголемување на нејзината еластичност.Се нанесува наутро на чиста кожа.
  1.597,00 ден
  i h
  *
  *
  *