Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  AGE PROTECT MULTI-ACTION FLUID 40ml

  Производител: URIAGE
  Флуид против брчки за нормална до комбинирана кожа.Флуидот и дава сјај на кожата и ја штити од надворешни штетни влијанија (УВ зраци,загадување),стрес,замор и стареење.Содржи комбинација на активни компоненти (ретинол,хијалуронска киселина,растителни екстракти и витамини) кои допринесуваат за видливо намалување на брчките,намалување на загубата на цврстина на кожата,намалување на појавата на кафени дамки.Збогатен е со адстрингентни активни состоки кои доведуваат до намалување на големината на порите на кожата и до нејзино измазнување.Се нанесува наутро на чиста кожа.
  1.555,00 ден
  i h
  *
  *
  *