Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  AGE PROTECT MULTI-ACTION INTENSIVE SERUM 30ml

  Производител: URIAGE
  Серум за сите типови на кожа.Серумот ја штити кожата од надворешни штетни влијанија (УВ зраци,загадување),стрес,замор и стареење.Содржи комбинација на активни компоненти (ретинол,хијалуронска киселина,растителни екстракти и витамини) кои допринесуваат за намалување на отокот,темните кругови и брчките околу очите и лицето,за намалување на загубата на цврстина на кожата на лицето,за намалување на појавата на кафени дамки.Се нанесува наутро и/или навечер на чиста кожа пред нанесување на Age protect cream.Брчките се измазнуваат после подолготрајна употреба.
  1.582,00 ден
  i h
  *
  *
  *