Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  AGE PROTECT MULTI-ACTION PEELING NIGHT CREAM 50ml

  Производител: URIAGE
  Ноќна пилинг крема за сите типови на кожа.Оваа ноќна крема со својот пилинг ефект го враќа сјајот на кожата,ја намалува појавата на брчки,го осветлува тенот и ја намалува појавата на флеки.Се нанесува еднаш до два пати неделно на чиста кожа.
  1.667,00 ден
  i h
  *
  *
  *