Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ALGA SAN AKUT GENU 50ml

  Производител: DR.THEISS
  Специјална маст за масажа на колено.Содржи етерично масло од алгојски планински бор,камфор,капсаицин,пантенол.Ефектот на загревање заедно со ефектот на маслото од алгојски планински бор даваат чувство на пријатно олеснување во тек на релаксирачката масажа.По потреба се нанесува на болното колено и нежно се втрива.Наменета за адолесценти над 12год.и возрасни.Да се избегнува допир со очите и слузниците.
  318,00 ден
  i h
  *
  *
  *