Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ALGA SAN AKUT SPASMUS 100ml

  Производител: DR.THEISS
  Маст за масажа при мускулна напнатост и вкочанетост.Содржи:етерично масло од луто нане,еукалиптус,рузмарин и пантенол.Се нанесува по потреба повеќе пати на ден со масажа на засегнатите мускули.Да не се употребува како облога,да не се употребува на оштетена кожа,во близина на очи и слузници,да не се употребува кај доенчиња и мали деца.
  388,00 ден
  i h
  *
  *
  *