Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ALGA SAN MOBIL CRÈME WARMING EFFECT 50ml

  Производител: DR.THEISS
  Алга Сан Мобил крем која загрева и опушта.Содржи: етерично масло од алгојски планински бор,црвена пиперка,рицинус,камфор и др.состојки (гавез,арника).Помага за подобра подвижност на зглобовите,за ублажување на болка и отоци во пределот на зглобовите,помага кај ревматски тегоби и спортски повреди.Се нанесува со втривање на болните места после напорен работен ден или спортување.Да не се употребува кај доенчиња и мали деца,како и во случај на оштетена кожа и воспалителни промени на кожата и во близина на очи и слузници.
  306,00 ден
  i h
  *
  *
  *