Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ALGA SAN MOBIL GEL 100ml

  Производител: DR.THEISS
  Алга Сан Мобил гел за масажа со етерично масло од алгојски планински бор.Содржи и витамин Е,камфор,ментол,екстракт од арника.Помага за ублажување на мускулна болка и ја опушта напнатата мускулатура на вратот,грбот и нозете.Се нанесува со лесна масажа на болните места после напорен работен ден или спортување.Да не се употребува кај доенчиња и мали деца,како и во случај на оштетена кожа и воспалителни промени на кожата и во близина на очи и слузници.
  273,00 ден
  i h
  *
  *
  *