Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ALOE VERA gel za koza 100ml.

  Производител: ESI
  Гел од чист Алое Вера сок ладно цеден, со витамин Е и масло од чаено дрво за чувствителна и сува кожа,за белези и лузни, изгореници од сонце и убоди од инсекти.
  286,00 ден
  i h
  *
  *
  *