Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ALOE VERA + NONI 1L

  Производител: ESI
  Комбинацијата Алое Вера + Нони има подобро прочистувачко, смирувачко, енергетско дејство, корисни се за гастроинтестиналниот тракт, даваат поддршка на имунолошкиот систем и придонесуваат за општа балгосостојба.
  1.089,00 ден
  i h
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија
  Слика на ORTHOMOL IMMUN вијали

  ORTHOMOL IMMUN вијали

  Orthomol® Immun е комбинација на витамини, елементи во трагови и фитонутриенти за зајакнување и подршка на имуниот систем. Пакување од 30 вијали (течност за пиење) од 20ml плус две таблети
  3.700,00 ден
  Слика на DOC VITAMIN D3 1000IU X 60TABL

  DOC VITAMIN D3 1000IU X 60TABL

  Doc Vitamin D3 1000 IU– 60 таблети додаток во исхраната кој содржи витамин Д3, за силни коски и јак имунолошки систем. Храна за посебни медицински намени
  285,00 ден