Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ALPENKRAFT 250ml растителен сируп од мед и етерични масла

  Производител: SALUS HAUS
  Алпенкрафт е растителен сируп кој меѓудругото содржи и Foeniculum vulgare (коморач) и Eucalyptus globulus (еукалиптус) кои благотворно и пријатно делуваат на грлото и гласните жици; Thymus vulgaris (мајчина душица) и Polygonum aviculare ( кисела трева) кои придонесуваат за благосостојба на градите и грлото.
  SKU: 4004148047039
  594,00 ден
  i h
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Затвори
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *