Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ANTI-SCABIES 100ml

  Производител: FITOFARM
  Анти-скабиес - емулзија за шуга и вошки,спречува чешање.Со вата се нанесува на цело тело,од скалпот до стапалата на нозете и се остава да стои 10мин.да се исуши.Се применува еднаш дневно во текот на ноќта,два последователни дена.Доколку е потребно третманот се повторува 3 дена подоцна.Се употебува и против вошки и кај деца и кај возрасни.
  129,00 ден
  i h
  *
  *
  *