Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ATODERM CREME 200ml TUBA

  Производител: BIODERMA
  Ултра-хранлива и заштитна нега за нормална кон сува чувствителна кожа.Долготрајно ја смирува и храни кожата, враќајќи ја мекоста и еластичноста после првата апликација. Не дозволува испарување на вода од горните слоеви на кожата.За озрасни, деца, новороденчиња.Употреба: се нанесува на сува кожа, еднаш или два пати на ден, секојдневно.
  937,00 ден
  i h
  *
  *
  *