Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ATODERM HUILE DE DOUCHE 200ml

  Производител: BIODERMA
  Хранливо масло за туширање 200ml.За чувствителна,сува и атопична кожа.Чисти, ги обновува липидите и смирува.Ја смирува и штити кожата благодарение на неговата ексклузивна формула составена од природни биолипиди.Чувството на затегната кожа исчезнува веднаш после туширање.Обезбедува 24 часа хидратација.Против иритации.За возрасни, деца и новороденчиња.Употреба:нанесете на мокра кожа,потоа исплакнете.За подобри резултати користете и Atoderm емолиентно средство за нега после туширање.
  806,00 ден
  i h
  *
  *
  *