Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ATODERM INTENSIVE GEL 200ml

  Производител: BIODERMA
  Хранлива смирувачка прочистувачка дневна хигиена.Нежно ја чисти и смирува сувата и атопична кожа.Делува против пролиферацијата на микроорганизми и иритации кои ја влошуваат сувоста на кожата. Биолошки ја зајакнува кожната бариера.За возрасни, деца, новороденчиња.Не ја иритира кожата.Употреба: наутро и/или навечер, секојдневно.Се нанесува на претходно намокрена кожа, се трие и потоа темелно се плакне.
  669,00 ден
  i h
  *
  *
  *