Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ATODERM SOS SPRAY 50ml

  Производител: BIODERMA
  Против чешање за иритирана,сува,многу сува кон атопична кожа.Моментално смирува и ја намалува потребата за чешање уште при првото нанесување. Интензивна заштита и долготрајно делување благодарение на заштитните патентирани комплекси. Делува за 60 секунди и ефектот трае до 6ч.За возрасни,деца и бебиња уште од првиот ден на раѓање.За лице и тело.Употреба:нанесе на чиста кожа на оддалеченост од 20cm. Размачкајте ако е потребно. Оставете да се исуши. Повторете толку пати колку што е потребно.
  675,00 ден
  i h
  *
  *
  *