Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BARIEDERM CICA-CREAM with Cooper - Zinc 40ml

  Производител: URIAGE
  Обновувачки крем со бакар и цинк за иритирана кожа.Ја намалува иритацијата,смирува и ја обновува кожата,штитејќи ја од надворешни влијанија (фластери кои предизвикуваат сувост на кожата,пеленски осип,дермо-козметички процедури).Лесно се впива,не создава леплив и масен филм.Водоотпорна,без конзерванси и без мирис.Употреба: два пати дневно на кожа претходно исчистена со Bariederm Cleansing Cica Gel.
  585,00 ден
  i h
  *
  *
  *