Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BARIEDERM CLEANSING CICA GEL with Cu-Zn 200ml

  Производител: URIAGE
  Гел за секојдневна хигиена со бакар и цинк,наменет за чувствителна и иритирана кожа како и за кожа склона кон атопија.Ја обновува и измазнува кожата на лицето и телото.Исклучително нежна база која пени,без конзерванси и без мирис.
  855,00 ден
  i h
  *
  *
  *