Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BARIEDERM INSULATING REPAIRING CREAM 75ml

  Производител: URIAGE
  Крема за заштита на кожата на лицето и телото која е изложена на неповолни надворешни влијанија (вода,детергенти,студ).Содржи poly-2p комплекс ја заштитува површината на кожата без оклузивен ефект.Не создава масен филм на кожата.Употреба:нанесете на чиста кожа повеќе пати на ден,секојдневно,за бебиња,деца и возрасни.
  898,00 ден
  i h
  *
  *
  *