Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BIO COLLAGENIX x 10 AMP. DRINK

  Производител: ESI
  Biocollagenix - додаток против стареење со морски колаген во форма на пијалок, го реинтегрира колагенот на кожата, ја прави покомпактна, сјајна и отпорна на појава на флеки, брчки и губење на тен.
  2.390,00 ден
  i h
  *
  *
  *