Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BIOXSINE ACNIUM CLEANSING GEL 180ml

  Производител: B'IOTA LABORATORIES
  Гел за чистење на кожа,склона кон создавање на акни и митесери.Употреба:нанесете го гелот 2-3 пати неделно,на влажна кожа со масажа,со кружни движења 1-2min.пред темелно да го измиете.
  398,00 ден
  i h
  *
  *
  *