Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BIOXSINE ACNIUM PORE REFINING MASK 75ml

  Производител: B'IOTA LABORATORIES
  Маска за лице за проблематична кожа,склона кон акни со матирачки ефект.Употреба:нанесете дебел слој на лицето,еднаш или два пати неделно,темелно исплакнете после 5-10min.
  298,00 ден
  i h
  *
  *
  *