Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BIOXSINE DERMAGEN ANTI-HAIR LOSS HERBAL SHAMPOO FOR OILY HAIR 300ml

  Производител: B'IOTA LABORATORIES
  Bioxsine Dermagen шампонот за масна коса е хербален шампон составен од Б витамини(Б1,Б2,Б5,Б9) минерали (цинк,железо,калциум,калиум,бакар),хербални флавоноиди,незаситени масни киселини со висок екстракт од коприва,коњско опавче и рогач.Делува против опаѓање на косата,ги зајакнува фоликулите на влакното,го потпомага растот на косата и и дава поголем волумен и сјај.Употреба:нанесете го шампонот BIOXSINE на влажна коса,нежно масирајте го скалпот 1,5-2 минути и добро исплакнете.Може да се користи секојдневно.
  459,00 ден
  i h
  *
  *
  *