Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BIOXSINE DERMAGEN FEMINA ANTI-HAIR LOSS HERBAL SHAMPOO ANTI DANDRUFF 300ml

  Производител: B'IOTA LABORATORIES
  Bioxsine Dermagen Femina,хербален шампон за жени против првут.Femina формулата е идентична со Bioxsine Dermagen линијата од хранлив аспект, но дополнително збогатена со пантенол и силикон,за полесно расчешлување на долгата коса.Употреба:нанесете го шампонот BIOXSINE на влажна коса,нежно масирајте го скалпот 1,5-2 минути и добро исплакнете.
  459,00 ден
  i h
  *
  *
  *