Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BIOXSINE DERMAGEN FEMINA ANTI-HAIR LOSS HERBAL SHAMPOO FOR OILY HAIR 300ml

  Производител: B'IOTA LABORATORIES
  Bioxsine Dermagen Femina шампонот за масна коса е хербален шампон формулиран специјално за жени кои се соочуваат со губење на косата и сакаат да го задржат и поттикнат растот на посилна и поотпорна коса.Femina формулата е идентична со Bioxsine Dermagen линијата од хранлив аспект,но дополнително збогатена со пантенол и силикон,за полесно расчешлување на долгата коса.Употреба: нанесете го шампонот BIOXSINE на влажна коса,нежно масирајте го скалпот 1,5-2 минути и добро исплакнете.Може да се користи секојдневно.
  459,00 ден
  i h
  *
  *
  *