Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BIOXSINE DERMAGEN FORTE HERBAL SPRAY 60ml

  Производител: B'IOTA LABORATORIES
  Bioxsine Dermagen Forte spray е хербален спреј против интензивно опаѓање на косата.Употреба:нанесете го на целата површина на скалпот на главата,нежно масирајте го скалпот со кружни движења најмалку една минута се додека спрејот не се апсорбира,два пати дневно,наутро и навечер.Потоа не ја плакнете косата.
  1.249,00 ден
  i h
  *
  *
  *