Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BIOXSINE DERMAGEN SHAMPOO FORTE 300ml

  Производител: B'IOTA LABORATORIES
  Bioxsine Dermagen Forte е хербален шампон за интензивно опаѓање на косата.Тој го спречува опаѓањето на косата,благодарение на неговата формула,осум пати збогатена со Биокомплекс Б11,кој овозможува раст на косата со зајакнување на слабите фоликули на влакната.Употреба:нежно масирајте го во влажна коса,а потоа по една или две минути темелно исплакнете.
  539,00 ден
  i h
  *
  *
  *