Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BIOXSINE MELA TONE CONCENTRATED SPOT GEL 15ml

  Производител: B'IOTA LABORATORIES
  Концентриран гел за избледување на флеки.Употреба:нанесете наутро или навечер директно врз флеките.Не се измива.
  439,00 ден
  i h
  *
  *
  *