Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  BIOXSINE MELA TONE PEELING GEL 180ml

  Производител: B'IOTA LABORATORIES
  Нежен пилинг гел за лице со фини гранули,кој помага за регулирање на тонот на кожата,дава блескав и изедначен тен.Употреба:нанесете го гелот 2-3 пати неделно,на влажна кожа со масажа,со кружни движења 1-2min.пред темелно да го измиете.
  439,00 ден
  i h
  *
  *
  *