Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  C-TIME 1000 x 60 таблети

  Производител: NATURAL WEALTH
  Витамински производ што содржи 1000mg Витамин Ц со долго дејство и 25mg плод од дива шипка (Rosa canina). Витамин Ц придонесува за нормална функција на имуниот систем и заштита на клетките од оксидативен стрес.
  SKU: 074312840708
  728,00 ден
  i h
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Затвори
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *