Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  CH ALPHA PLUS viali x 30

  Производител: GELITA HEALTH
  ЗА ЗГОЛЕМЕНА АКТИВНОСТ И НАМАЛЕНИ БОЛКИ ВО ЗГЛОБОВИТЕ.Содржи FORTIGEL, биоактивен колагенски пептид кој се складира во 'рскавицата и ја подобрува нејзината регенерација и екстракт од шипинка кој има анти-воспалително дејство и влијае брзо за намалување на болката.
  3.525,00 ден
  i h
  *
  *
  *