Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  CHALPHA JOINT GEL

  Производител: GELITA HEALTH
  CH ALPHA joint gel ( содржи арника,темјан,ѓумбир), за болни и преоптеретени зглобови и мускули.Гелот за зглобови е смирувачки и релаксирачки,немасен и нелеплив кој брзо продира длабоко во зглобовите и мускулите каде што го стимулира регенеративниот проток на крв.
  645,00 ден
  i h
  *
  *
  *