Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  CHLORADERM ANTI ACNE LOTION 100ml

  Производител: FITOFARM
  Лосион со хлорамфеникол против акни.Делува долготрајно и длабински во кожата.Го спречува создавањето на акни и митесери.Ги суши настанатите акни и го отстранува вишокот на масни материи што се создаваат на кожата во тек на денот.Се нанесува на чиста кожа неколку пати во денот.
  145,00 ден
  i h
  *
  *
  *