Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  CICABIO ARNICA+ CRÈME 40ml

  Производител: BIODERMA
  Крем кој смирува и ублажува модрици, отоци и џумки.Идеална при инвазивни дерматолошки процедури (ботокс,филери), ласерски третмани, постхируршки третман на рани, мезотерапија,повреди кај мали деца и сл.Брзо се впива и апсорбира.Активните состојки од арника, цинк и Antalgicine® овозможуваат пријатно чувство и брза регенерација.Употреба:нанесете на иритираната кожа два пати на ден со лесна масажа.
  799,00 ден
  i h
  *
  *
  *