Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DEPIDERM ANTI-BROWN SPOT TARGETED CARE 15ml

  Производител: URIAGE
  Крем против кафени дамки.Интензивна,концентрирана нега која ја корегира локализираната пигментација на кожата.Содржи смирувачки и антиоксидативни активни состојки кои ја изедначуваат пигментацијата.АХА формулата овозможува ексфолијација на пигментираните клетки на кожата.Нанесете наутро и навечер,локално во делот на дамките на лицето,деколтето и рацете.Избегнувајте изложување на сонце,секогаш заштитете ја кожата со крема која содржи висок заштитен фактор.
  1.208,00 ден
  i h
  *
  *
  *