Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DETRICAL 1000 x 60 обложени таблети

  Производител: Natur Produkt Pharma Sp. z.o.o
  Диететски производ кој придонесува за одржување на здрави коски, нормална мускулна функција и за нормална функција на имуниот систем. За диететско регулирање кај лица со остеопенија, остеопороза, автоимуни, кардиоваскуларни, малигни болести и други состојби и болести кај кои е неопходен надомест на витамин Д. Витаминот Д го намалува ризикот од настанување на скршеници, ја подобрува нервномускулната функција и го намалува ризикот од паѓање.
  SKU: 5906204017699
  319,00 ден
  i h

  Состав:

  Една таблета содржи Vitamin D (cholecalciferol) 25mcg или 7.8mg na 100gr.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Затвори
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *