Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  DIGESTIVAID ACTIVE X45 TAB

  Производител: ESI
  395,00 ден
  i h
  Крема против брчки за нормална до сува кожа.
  1. Кремата и дава сјај на кожата и ја штити од надворешни штетни влијанија (УВ зраци,загадување),стрес,замор и стареење.
  2. Содржи комбинација на активни компоненти (ретинол,хијалуронска киселина,растителни екстракти и витамини) кои допринесуваат за видливо намалување на брчките,намалување на загубата на цврстина на кожата,намалување на појавата на кафени дамки.
  3. Збогатен е со навлажнувачки активни состоки кои доведуваат до хидрирање на кожата и до зголемување на нејзината еластичност.
  4. Се нанесува наутро на чиста кожа.

  *
  *
  *