Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Doc Collagen 250ml

  Производител: DOC PHARMA
  Doc Collagen 250ml - сертифициран хидролизиран колаген тип-I кој доаѓа од чист, природен извор на риба, збогатен со хијалуронска киселина, витамин Б комплекс (Б1, Б2, Б5 и Б6), Биотин (Витамин Б7), витамин Ц, минерали Цинк и Бакар.
  1.326,00 ден
  i h
  *
  *
  *